Witamy w Leniwce

Leniwka to osada w województwie lubuskim położona 7 km od Świebodzina. Budynki starego młyna są jedynymi na terenie 50 hektarów pól i łąk posiadłości. Bliskość rzeczki, starego sadu, stawu i łąk stanowi o wyjątkowości tego miejsca. W budynku do Państwa dyspozycji jest 9 stylowych pokoi, restauracja, winiarnia, sala relaksu z biblioteką. Wszystkie wnętrza są urządzone z dbałością oryginalnymi meblami z różnych epok. Piękne tkaniny, bibeloty i  obrazy podkreślają klimat spokoju i harmonii panujący w tym jedynym w swoim rodzaju miejscu. Podmiot otrzymał wsparcie z tarczy
finansowej PFR

Leniwka

Pokoje Boutique

Leniwka – obiekt położony w pobliżu Świebodzina, dokładnie 7km od miasta, kierując się DK92 w kierunku Poznania.
Na naszych gości czeka 9 stylowo wykonanych pokoi, sala relaksu wraz z biblioteką oraz wyjątkowa winiarnia. Oryginalne epokowe meble, niezwykłe tkaniny, niepowtarzalne obrazy, czy bibeloty.
Zadbaliśmy o najdrobniejsze detale, o to, aby każdy odwiedzający poczuł duszę tego miejsca.

Odwiedź jedyny taki obiekt w okolicy i przekonaj się sam…

Restauracja

Prowadzenie restauracji, to jedna z naszych pasji. W kuchni wzajemnie się inspirujemy, wymieniamy pomysłami, wspólnie kreujemy nowe smaki. W naszym menu przeważają przede wszytskim produkty regionalne, całym sercem rozpowszechniamy kuchnię myśliwską. Tworząc dbamy nie tylko o wygląd, ale także o smak, jak również o jakość potraw. Dlatego, też bazą są dla nas produkty sezonowe, dające naszym gościom gwarancję  świeżości.

Docenienie potraw przez naszych gości jest dla nas największą satysfakcją i motywacją do dalszego tworzenia.

restauracja

winiarania

Winiarnia

W pomieszczeniach piwnicznych zapraszamy Państwa na lampkę dobrego wina ze specjalnie ułożonej dla Państwa karty win. W otoczeniu oryginalnych urządzeń starego młyna można zasmakować również nalewek własnego wyrobu i smakowitych przekąsek z dziczyzny. Winiarnia zauroczy Państwa i przeniesie w nieznany klimat dawnych czasów..

Wirtualny pacer

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym obiekcie.

Stary Młyn