Leniwka to wyjątkowe miejsce na zorganizowanie każdego przyjęcia. Sielski i intymny klimat osady zapewni wyjątkowe doznania. Zorganizujemy dla Państwa wyjątkowe przyjęcie uwzględniając specjalny charakter uroczystości. Odpowiednie menu i wyjątkowe dekoracje sprawią, że będzie to wydarzenie szczególne i niezapomniane. Zadbamy o zadowolenie Państwa i pańskich gości.

Przyjęcia weselne w sezonie letnim organizujemy w oryginalnej wozowni z panoramą na stary sad. Elegancka oprawa przyjęcia weselnego i bliskość natury to wyjątkowe połączenie niespotykane w innych lokalach. Dodatkowe atrakcje takie jak ognisko, pochodnie i pieczony dzik to kolejny atut by zorganizować na Leniwce przyjęcie weselne.

Do Państwa dyspozycji jest sala konferencyjna na 40 osób, sala restauracyjna oraz winiarnia na wieczorne spotkania przy lampce wina. Dla uatrakcyjnienia spotkań proponujemy wykorzystanie starej wozowni na klimatyczną biesiadę z ogniskiem w sadzie. Możemy również zorganizować gry i zabawy plenerowe oraz występy artystyczne które dostarczą niezapomnianych wrażeń.

wesela

Z przyjemnością zorganizujemy

NIEZAPOMNIANE WESELE

chrzciny

Uroczystości rodzinne

PRZYJĘCIE Z OKAZJI CHRZCIN

komunie

Wyjątkowa Komunia w pobliżu miasta

Świebodzin

spotkania

Każda rodzinna uroczystość zasługuje na

Wyjątkową oprawę

Poszukujesz wyjątkowego, przytulnego i uroczego obiektu, miejsca z duszą i charakterem, miejsca na zorganizowanie swojego wymarzonego przyjęcia? - LENIWKA będzie idealnym wyborem. Organizujemy niezapomniane biesiady, imprezy urodzinowe i coroczne zabawy sylwestrowe.

firmowe

Imprezy firmowe

Nasza posiadłość to doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji lub imprezy integracyjnej.

szkolenia

Imprezy dla firm

konferencje i szkolenia Świebodzin